افزونه شمارش معکوس |Countdown Timer WordPress

نسخه محصول
حجم فایل
نویسنده
تاریخ انتشار
۴ دی ۱۳۹۸
تعداد بازدید
560 بازدید
تومان20,000
  خرید این محصول

افزونه شمارش معکوس | Countdown Timer WordPress به شما کمک میکند که شمارشگر معکوس در سایت خود راه اندازی نمایید.

توضیحات افزونه شمارش معکوس |Countdown Timer WordPress در سایت سازنده

با افزونه Countdown Timer WordPress تایمر تولیدکننده وب سایت ایجاد کنید. جو را گرم کنید و احساس کمبود را برای وسایل خود ایجاد کنید ، و نشان می دهد که چگونه آنها درست قبل از چشمان مشتری فروخته می شوند. فوریت خرید را با زمان کوتاه کردن تا پایان دوره پیشنهاد ویژه افزایش دهید. به رویدادهای آینده خود توجه کنید و مخاطبان خود را با اشتیاق در انتظار شروع با ساعت شمارش معکوس برای وردپرس نگه دارید.

اگر این افزونه انتخاب شما باشد

 • شما می خواهید برای دوره های تخفیف خود تایمر شمارش معکوس ایجاد کنید
 • شما می خواهید برای هر بازدید کننده پیشخوان زمان باقیمانده تنظیم کنید
 • شما می خواهید میله های فروش تم تعطیلات جذاب داشته باشید
 • شما به پیشخوان سهام یا فروش نیاز دارید
 • شما در جستجوی یک راه حل معتبر برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود هستید

آنچه با افزونه ما دریافت می کنید

تایمر شمارش معکوس برای ایجاد فوریت

پیکربندی پلاگین شمارش معکوس سفارشی آسان است ، که می تواند زمان پایان تا یک پیشنهاد ویژه از دوره تخفیف را کاهش دهد. این امر به شما کمک می کند احساس اضطراری در بین بازدید کنندگان وب سایت ایجاد کرده و آنها را برای خرید تحریک کنید.

باقی مانده شمارنده در هر بازدید کننده

مشتریان خود را هدایت کنید تا با یک تایمر شمارش معکوس شخصی برای هر بازدید کننده ، سریعتر تصمیم مثبت را بگیرند. زمان باقی مانده تا پایان پیشنهاد شخصی ، تخفیف یا جایزه خود را نشان می دهد و سرعت فروش را تسریع می کند.

پیشخوان شروع به پایان

با یک پیشخوان سفارشی می توانید تصور کمبودی را ایجاد کنید: سهام کالا درست جلوی چشمان مشتریان پایین می رود و تعداد مشتریانی که کالای مورد نظر را مشاهده می کنند در حال افزایش است. فقط شماره های شروع و پایان را تنظیم کنید تا کار کند و تایمر آماده است تا کار کند.

دو سناریو بعد از اتمام تایمر

بعد از اتمام زمان سنج ، دو نوع عمل وجود دارد. می توانید تایمر را برای ناپدید شدن از صفحه انتخاب کنید ، یا می توانید آن را با پیامی جایگزین کنید.

مدت زمان انعطاف پذیر تایمر

ساعت شمارش معکوس شما با کمک واحدهای مختلف زمانی قابل تنظیم برای هر مدت زمان است. آنها شامل روزها ، ساعت ها ، دقیقه ها و ثانیه ها هستند. به عنوان مثال ، می توانید سالانه را به ۳۶۵ روز یا ۲ روز در ۴۸ ساعت تبدیل کنید. می توانید تمام واحدها را نشان داده یا آنهایی را که در تایمر خود استفاده نمی کنید مخفی کنید.

فراخوان به عمل برای تحریک خرید

ایجاد یک فراخوان برای اقدام ، که باعث ایجاد فوریت خواهد شد ، بازدید کنندگان خود را هیجان زده کرده و همین حالا آنها را به سمت خرید در وب سایت خود سوق دهید. برای این استفاده از پیامی در بالای ویجت شمارش معکوس ، به سادگی متن را ایجاد کرده و تایپ کنید و در صفحه نشان داده شود.

دکمه برای سریعتر خرید

دکمه ای را در زیر تایمر شمارش معکوس اضافه کنید ، که مشتری را به صفحه خرید یا هر صفحه دیگری که تنظیم کرده اید هدایت می کند. اجازه ندهید که یک کاربر یک خرید را از دست بدهد و سفر خرید را کوتاه کند. همچنین می توانید برچسب دکمه را ویرایش کرده و یکی را که دلگرم کننده صدا خواهد بود وارد کنید.

تم های تعطیلات برای ایجاد روحیه

با داشتن تم های فروش تم برای فروش تعطیلات و پیشنهادات ویژه ، وب سایت خود را در حالت خلوت قرار داده و خریداران را جذب خواهید کرد از یکی از تم های از پیش تعریف شده استفاده کنید: کریسمس ، سال نو ، جمعه سیاه ، ولنتاین و موارد دیگر. یک فضای جشن را برای جذب فروش حفظ کنید.

موقعیت انعطاف پذیر در صفحه

شما می توانید بین انواع مختلف موقعیت پلاگین Countdown Timer WordPressگزینه دیگری را انتخاب کنید. نوار استاتیک را در قسمت بالای صفحه تنظیم کنید ، یک نوار بالا یا پایین شناور ایجاد کنید یا یک موقعیت سفارشی را در صفحه انتخاب کنید ، در این حالت می توانید مرکز ویجت ، سمت چپ یا راست را هم تراز کنید.

اندازه های تطبیقی ​​عناصر

برای ساخت ویجت کامل خود ، می توانید اندازه ساعت و دکمه را به طور مستقل تنظیم کنید. آنها را به همان اندازه تنظیم کرده یا آنها را به صورت متفاوتی تنظیم کنید. برای هر دو عنصر ، میله های پیمایش دستی وجود دارد که پیدا کردن اندازه مناسب را آسان می کند.

۵ سبک تایمر آماده استفاده

پنج الگوی سبک تعبیه شده به شما کمک می کنند تا یک تایمر شمارش معکوس ایجاد کنید که در وب سایت وردپرس شما قرار بگیرد و مفهوم طراحی آن را منعکس کند. هر یک از آنها فقط با یک کلیک اعمال می شود و می توانید همه آنها را امتحان کنید تا تصمیم بگیرند که مال شماست.

عناصر رنگی رابط

در ویجت ما چهار عنصر وجود دارد که می توانید تایمر رنگ ، دکمه ، برچسب تایمر و متن پیام خود را انتخاب کنید. برای به دست آوردن ظاهری منحصر به فرد رنگ خود را انتخاب کنید.

در نهایت ویجت پاسخگو

ما می خواهیم افزونه Countdown Timer WordPress ما متناسب با نیاز شما و بازدید کنندگان شما باشد. به همین دلیل در هر دستگاه از جمله تبلت و تلفن های هوشمند و با وضوح نمایشگر کاملا کار می کند.

ویرایشگر بصری و انعطاف پذیر

قبلاً هرگز سفارشی سازی بسیار آسان و سریع انجام نشده است. ویرایشگر مفید ما را امتحان کنید و افزونه خود را که به بهترین وجهی مناسب وب سایت شماست ، فقط در چند مرحله آسان به دست آورید.

بروزرسانی های خودکار

ویژگی های جدید و رفع اشکال به طور خودکار روی افزونه شما نصب می شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک کد خرید را فعال کنید و مجوز خود را در این افزونه فعال کنید. به روزرسانی های خودکار برای اطمینان از روان ترین تجربه شما به روز و در حال اجرا خواهد بود.

افزونه ۱۰۰٪ با وردپرس سازگار است

هرگز نگران سازگاری نباشید ، افزونه ما کاملاً با هر موضوع WP از جمله این موارد ، محبوب ترین در Themeforest کار می کند:

 • بازش کن
 • سیاره مشتری
 • TheTheme
 • تصریح کنید
 • مسطح
 • ایکس
 • برجسته
 • پل

تایمر شمارش معکوس وردپرس Countdown Timer WordPressدر هر مکانی از وب سایت شما قابل نصب است. نوع نصب را انتخاب کنید که مناسب شما باشد:

کد کوتاه وردپرس

پس از ایجاد ویجت افزونه ، کد کوتاه آن را دریافت خواهید کرد. برای مثال می توانید از آن به عنوان کد کوتاه وردپرس استفاده کنید ، آن را به صفحه اضافه کنید.

ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ

در حین ساخت صفحه خود از یک بلوک ویژه Guttenberg از افزونه استفاده کنید.

پشتیبانی از آهنگساز ویژوال

افزونه Countdown Clock ما دارای عنصر ویژوال کامپوزر سازندگان صفحه تأیید شده است که در صورت استفاده از سازنده ، کار با این افزونه برای شما مفید خواهد بود.

ویجت بومی وردپرس

برای تجربه بهتر کاربر می توانید به راحتی افزونه Countdown Timer WordPress را به هر ستون یا صفحه اصلی وردپرس اضافه کنید.

حداقل الزامات

افزونه ما حداقل شرایط لازم را دارد و به شما امکان می دهد تقریباً در هر وب سایت WordPress خارج از جعبه کار کنید:

 • وردپرس ۳.۵+ آماده است
 • jQuery 1.7+ (بصورت پیش فرض وارد وردپرس)

نحوه اضافه کردن تایمر شمارش معکوس به وردپرس

ما یکی از ساده ترین نصب هایی که مشاهده خواهید کرد ، بسیار سریع و شهودی است. به سادگی این مراحل را دنبال کنید و از کار صحیح افزونه ما لذت ببرید:

 1. پس از خرید ، بایگانی افزونه را بارگیری کنید.
 2. zip zip را در وب سایت خود بارگذاری کنید. مهم! در این مرحله ، مطمئن شوید که نه یک پستی کامل مورد را بارگذاری کنید بلکه فقط زیپ قابل نصب وردپرس را بارگذاری کنید.
 3. افزونه را فعال کنید. از طریق فهرست اصلی به صفحه تنظیمات افزونه بروید.
 4. ویجت جدید ایجاد کرده و با استفاده از ویرایشگر زنده ویجت آن را سفارشی کنید.
 5. نگران نباشید ، کد کوتاه ویجت را به صفحه مورد نظر وب سایت خود کپی و جای گذاری کنید. تبریک می گویم! اکنون افزونه Countdown Timer WordPress فعال شده است!

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
کلیه محصولات به صورت منظم بروزرسانی میگردد و بروزرسانی های بعدی برای خریداران رایگان میباشد.
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
 1. پوریا

  سلام مدیر سایت عزیز دهکده سی ام سی
  سایت خیلی خوبی دارین ولی پیشنهاد می کنم برای اینکه فروش تون بیش تر بشه ، مانند سایت های بزرگ تر توی حوزه کاری خودتون ، پیش نمایش پلاگین هم روی لوکال هاست قرار بدین که کاربراتون ببینن پلاگین یا قالب چجوریه !
  قالبتونم خیلی قشنگه

  • مدیر سایت مدیر سایت

   ممنون از نظر شما
   حتما در اینده نزدیک این کار انجام میگردد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *